Home » Video You are browsing entries filed in “Video”

Nga Nishi Tek Molla E Kuqe Dikur Kufiri Shqiptar. Si U Zbrazën Këto Territore? (Video)

Një udhëtim i dhimbshëm mes të shkuarës e të tashmes, që risjell një prej masakrave më të tmerrshme mbi popullsinë civile shqiptare.Nga Nishi tek Molla e Kuqe! Ku ka qenë dikur kufiri shqiptar? Si u zbrazën këto territore? Çfarë ka mbetur ende pas edhe sot? Një udhëtim i jashtëzakonshëm që nuk duhet humbur. Fshatrat me […]

November 24th, 2017 | Posted in Video | Read More »

Aeroplani me pasagjerë goditet nga vetëtima (Video)

Incidenti ka ndodhur në aeroportin Shiphol në Amsterdam, gjatë nisjes së aeroplanit. Për fat të mirë, sipas të dhënave, asnjëri nga pasagjerët dhe anëtarët e ekuipazhit nuk janë lënduar dhe gjithçka ka shkuar në rregull pas goditjes, transmeton lajmi.net Në video shihet momenti i frikshëm, kur vetëtima direkt godet aeroplanin i cili veçsa po nisej. […]

November 15th, 2017 | Posted in Video | Read More »

Hodhi mbeturina në rrugë, detyrohet t’i kthejë brenda veturës luksoze (VIDEO)

Shoferi i paemëruar nga Krasnogorsk i Rusisë, e ka pësuar keq nga një motoçiklist, ia ktheu prapa mbeturinat që ai i la në rrugë. Pasi i shkoi pranë makinës Bentely, i kërkoi të hapte dritaren dhe më pas ia hodhi plehrat brenda. “Po që se ke veturë luksoze, nuk do të thotë se mund të […]

November 11th, 2017 | Posted in Video | Read More »

Këtë duhet ta dini, ja si ta ndezni makinën me litar, kur ju është mbaruar bateria (VIDEO)

Këtë duhet ta dini, ja si ta ndezni makinën me litar, kur ju është mbaruar bateria (VIDEO) Të gjithëve që vozitin ose edhe familjarëve të tyre ju ka ndodhur të gjinden në një situatë të tillë: Kur vetura nuk ndez dhe planet prishen. Shpesh, kur vetura nuk ndez, problemi qëndron tek bateria që është hargjuar […]

November 10th, 2017 | Posted in Video | Read More »

Reagimi i luaneshës ndaj njeriut që e adoptoi (Video)

Luanët vlerësojnë njerëzit që ju vijnë në ndihmë. Së fundmi, kjo luaneshë është adoptuar nga një njeri, duke e nxjerrur përfundimisht nga kafazi i përjetshëm. Reagimi i saj? I mrekullueshëm. Sapo e sheh pronarin e saj, i jep gjithë dashurinë që mund ta japë një luaneshë, shkruan lajmi.net Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

November 7th, 2017 | Posted in Video | Read More »

Hëngri çips me specin ekstra djegës, prezantuesja nuk mundi të ..(Video)

Natalie Tysdal nga një kanal televiziv në Denver të Shteteve të Bashkuara, nuk ka mundur të përballonte djegësinë ekstreme të një çipsi, që e hëngri gjatë emisionit të mëngjesit. Prezantuesja jo vetëm që është djersitur, por nuk ia ka përballuar trupi dhe ka nisur të vjelltë poshtë tavolinës. “Kjo do të duket keq, nuk kemi […]

October 27th, 2017 | Posted in Video | Read More »

SHBA, punonjësi i aeroportit jep udhëzime duke kërcyer (Video)

Zakonisht, fazat që paraprijnë ngritjen e avionit në fluturim i dedikohen shpjegimit nga ana e asistentëve se si duhet të sillemi në raste emergjence. Por, pasagjerët në bordin e një avioni nga Nju Jorku në Neshvill nuk e patën mendjen te këto shpjegime, por te një punonjës i aeroportit shumë i veçantë, i cili i […]

October 26th, 2017 | Posted in Video | Read More »

Ky është qyteti i ëndrrave në Europë; rroga 1200 Euro, qiraja 15 Euro, s’ka papunësi, as krim dhe as polici (VIDEO)

Marinaleda është një qytet i vogël në Andaluzi, në pjesën jugore të Spanjës, me një sipërfaqe prej 25 km katrorë dhe me rreth 2.700 banorë. Qyteti ta ndërton shtëpinë, nuk ka të papunë, rrogat janë 1.200 euro, stërvitje pa pagesë në të gjitha stadiumet dhe vendet për rekreacion dhe sport, nuk ka polici, interneti është […]

October 25th, 2017 | Posted in Video | Read More »

Pesë veturat më të përdorura nga grupet mafioze (VIDEO)

Jemi mësuar të shohim në filma aksion se si bandat kriminale dhe ato mafioze, përdorin pajisje të avancuar dhe vetura të shpejtë për të kryer “misionet” e tyre. Por, edhe në jetën reale ata preferojnë ta bëjnë një gjë të tillë që të jenë të sigurtë që gjithçka do të shkojë sipas planit dhe të […]

October 25th, 2017 | Posted in Video | Read More »

VAJZA DY MUAJSHE DËGJON PËR HERË TË PARË ZËRIN E MAMASË, REAGIMI PËRLOT MË SHUMË SE 10 MILION NJERËZ (VIDEO)

Në ka gjë që pëlqehet e bëhet virale më shpejtë në rrjetet sociale, ato janë bebet. Videto dhe fotot me to, marrin miliona ‘Like’ dhe shpërndahen po ashtu me mijera herë, por videoja e mëposhtme duket se ka thyer çdo parashikim të Christy Keane, nënë e një vajze dy muajshe. Charlotte një vogëlushe e lindur […]

October 25th, 2017 | Posted in Video | Read More »