|

Puna që ofron 400.000 dollarë të ardhura vjetore, dhe askush nuk e pranon

Tokoroa, qytet i rajonit të Waikato, ishull verior i Zelandës së re, ka hapur një konkurs për mjek kirurg tash e 4 muaj dhe nuk ka asnjë të interesuar.
Puna me të ardhura marramendëse vjetore që sillen rreth 400.000 dollarë duke përfshirë 3 muaj pushim me pagesë gjatë verës, po refuzohet nga të gjithë per me shum detaje
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

LEXONI DHE:  Për 18 muaj mendoi se djali kishte fobi nga makina, tmerrohet nëna kur zbulon ç’kishte në ulëse (FOTO)

Short URL: http://daily-explore.info/?p=5353

Posted by on Oct 11 2017. Filed under Kuriozitete/Shkencë. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply