|

Ka paguar hotel me 5 yje, por u shokua nga ajo çka gjeti mbi shtrat (Foto)

Qëndrimi në hotele ka sfidat e veta nisur që nga çmimi, pastërtia, komoditeti dhe shërbimi. Gjithnjë shpresoni që të gjeni jo ndoshta kushte të hoteleve me 5 yje, por kushte të përshtatshme qëndrimi.
Klientët e hoteleve jo rrallëherë ndeshen me surpriza të pakëndshme gjatë qëndrimit në hotele dhe me sa duket njëri prej tyre ka qenë mjaft dinak për ta vërtetuar këtë papërgjegjshmëri.
Një përdorues i rrjetit social “Reddit” ka ndarë një incident tronditës, sipas tij, që i ka ndodhur në një hotel.
Kur hyra në dhomë, shkruan ai, gjithçka ishte e pastër dhe në vendin e vet.Ai u shtri për të pushuar dhe papritur dëgjoi zhurmën e një letre në shpinën e tij.
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

LEXONI DHE:  13 mijë km për të “disiplinuar” nusen

Short URL: http://daily-explore.info/?p=5383

Posted by on Oct 11 2017. Filed under Lajme. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply