|

Fotoja e 22-vjeçares së plagosur pushton rrjetin, arsyeja do t’u këpusë shpirtin

Pas tragjedisë së tmerrshme të Las Vegas-it fundjavën e kaluar, njerëzit po shpërndajnë në rrjetet sociale momente të “heronjve” dhe të të mbijetuarve, që bënë gjithçka mundën për të ndihmuar ata që kishin më shumë nevojë.
Lauren Harkins ka bërë publike në Facbook një foto shumë emocionuese të të fejuarës së kushëririt të saj, Summer Clyburn, një nënë 22-vjeçare, e cila mori një plumb për të shpëtuar jetën e partnerit të saj per me shum detaje
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

LEXONI DHE:  Shqiptari shpik vaksinën kundër kancerit, përlotet nga gëzimi

Short URL: http://daily-explore.info/?p=5269

Posted by on Oct 11 2017. Filed under Lajme. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply