|

E bën të mendojë se po i propozon martesë, djali turpëron vajzën duke i zbuluar tradhtinë

Një i ri në Shtetet e Bashkuara ka lënë të befasuar dhjetra qytetarë që po drekonin në një restorant, teksa po i prpopozonte martesë partneres së tij.
Unazën që mbante në dorë, ai nuk ia vuri në gisht vajzës, por e hodhi në pjatë i zhgënjyer, duke e akuzuar për tradhti.
Vajza as nuk e kishte menduar këtë dhe dëgjon fjalët e tij teksa i thotë:
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

LEXONI DHE:  Enca Haxhiaj: Si më droguan shokët në Amsterdam dhe cfar më ndodhi

Short URL: http://daily-explore.info/?p=5327

Posted by on Oct 11 2017. Filed under Magazina. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply