|

Zbulohet mashtrimi i madh i lotarive, pas kësaj videoje ju nuk do luani më loto (Video)

Lojtarët e një lotarie kanë thënë se kanë vërejtur një detaj, sa interesant po aq edhe shqetësues gjatë një transmetimi televiziv të një lotarie.
Sipas asaj që shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për disa përdorues të rrjeteve sociale të cilët kanë thënë se kanë mbetur të tronditur kur në një top gjendeshin dy numra të ndryshëm.
Siç thuhet më tej, bëhet fjalë për një top në të cilin, përveç numrit 38 gjendej i shtypur edhe…
Kur topi u zbulua gjatë xhirimit të Lotto Plus 1 të Irlandës të shtunën në mbrëmje, shikuesit ishin të shpejtë për ta vërejtur atë dhe pyetën nëse ajo ishte një “mashtrim”.
Shikoni videon me poshte

LEXONI DHE:  Shikoni si duket hëna për së afërmi (Video)

Short URL: http://daily-explore.info/?p=5253

Posted by on Oct 10 2017. Filed under Video. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply