|

Lexon pa dashur mesazhet që i vinin të shoqit, vajza bëhet të vrasë veten nga ajo që zbulon

Është interesante gjithnjë të dëgjosh historitë e të tjerëve sepse thellë-thellë e merr një mësim prej tyre, pavarësisht që nuk duhet ndikuar prej tyre sepse çdo kush ka parimet e tij.
Shkëmbimet e bisedave me psikologë për probleme të ndryshme mbetet një nga rubrikat më të komentuara në tëpërditshmen britanike “The Sun”, ku histori reale rrëfehen publikisht edhe pse gati gjithnjë në anonimat të plotë.
Këtë herë fjala është për një vajzë, e cila ka zbuluar tradhëtinë e burrit të saj dhe jetën e tij të dyfishtë që zhvillonte paralel me të dhe kishte 4 fëmijë. Megjithatë vajza i rrëfen Deidre-s, psikologes së “The Sun” që pavarësisht kësaj tradhtie ajo e do ende burrin e saj dhe nuk di se si t’ja bëjë.Letra e plotë e vajzës per me shum detaje
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

LEXONI DHE:  Koreja e Veriut lëshon alarm tjetër: Ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Short URL: http://daily-explore.info/?p=5260

Posted by on Oct 10 2017. Filed under Lajme. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply