|

Këto bukuroshe bëjnë që komentatori t’a humbasë ndeshjen për disa minuta (Video/Foto)

Një grup me bukuroshe që kishin shkuar në stadium për të parë një ndeshje të baseboll, kanë bërë që për disa minuta komentatori i kësaj ndeshje të humbe ndeshjen dhe të koncentrohet i tëri te ato.
Tek sa ato bënin selfie gjatë gjithë kohës, ato ranë në syrin e kameramanit dhe e morën vëmendjen e tij për disa minuta, tansmeton lajmi.net.
Gjatë ndeshjes së basebollit ndërmjet Arizona Diamondbacks dhe Colorado Rockies u kapë kjo ngjarje, e cila ka bërë bujë të madhe nëpër rrjetet socialce, sesi disa femra mund të marrin vëmendjen e kameramanit dhe komentatorit, gjatë një ndeshje kaq të rëndësishme. /Lajmi.net/
Per me shume klikoni ne reklamen-linkun me poshte:

LEXONI DHE:  7 gjëra që do të ndodhin kur të vdesë Mbretëresha Elizabetë

Short URL: http://daily-explore.info/?p=3606

Posted by on Sep 20 2017. Filed under Sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply