|

Joshua zbulon futbollistin me të cilin do të hynte në ringun e boksit (FOTO)

Anthony Joshua zgjedh Yaya Touren për kundërshtar në ringun e boksit.
Anthony Joshua ka një futbollist me të cilën do të dëshironte të ballafaqohej në ringun e boksit.

Me buzëqeshje në fytyrë, ai i është përgjigjur pyetjes duke zgjedhur mesfushorin e Manchester Cityt, Yaya Toure.

“Toure, ai është një lloj bishe”, deklaroi Joshua, përcjell “lajmi.net”.

Joshua do të luftojë për mbrojtjen e titujve në versionet IBF, WBA dhe IBO kundër bullgarit Kubrat Pulex më 28 tetor në Cardiff. /Lajmi.net/

LEXONI DHE:  Nëse mendoni se joga është e mërzitshme, kjo video do t’ju ndërrojë mendje (Video)

Short URL: http://daily-explore.info/?p=3126

Posted by on Sep 12 2017. Filed under Sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply