|

Cristiano Ronaldo nuk i ndahet të dashurës shtatzënë (FOTO)

Bukuroshja Georgina Rodriguez është shtatzënë në muajin e pestë me futbollistin e famshëm, Cristiano Ronaldo.
23 vjeçarja dhe 32 vjeçari po vazhdojnë pushimet e tyre në plazhet e Spanjës bashkë edhe me familjen e Ronaldos, transmeton arbresh.info.
Ata janë parë së bashku me djalin e futbollistit ndërkohë që dukeshin shumë të dashuruar pasi Cristiano gjatë gjithë kohës i mbante dorën të dashurës së tij.

LEXONI DHE:  Joshua zbulon futbollistin me të cilin do të hynte në ringun e boksit (FOTO)

Short URL: http://daily-explore.info/?p=1777

Posted by on Jul 19 2017. Filed under Sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply