Magazina

Shiko si një person filmon Bleonën derisa bënte dush, Publikohet videoja në Instagram »

11:15 am | Këngëtarja Bleona Qereti është një nga emrat e estradës që është shumë shpesh i pranishëm në mediet rozë.Ishte shoumeni Ermal Mamaqi ai i cili i publikoi Bleonës videon teksa po bënte dush.Këtë video,…

Jan 23 2018 / No Comment / Read More »
Shëndeti juaj

E pabesueshme: Hani pesë arra dhe pritni katër orë »

10:18 am | Arra janë të rëndësishme për dietën. Jo vetëm që është plot me lëndë ushqyese të dobishme, duke përfshirë yndyrnat…

Jan 23 2018 / No Comment / Read More »

KUJDES/ Nësë I Keni Këto Shenja, Trupi Juaj Po Shkatërrohet »

11:47 am | Trupi i njeriut është një mekanizëm kompleks me procese të shumta që shpesh ndodhin në të njëjtën kohë dhe…

Jan 22 2018 / No Comment / Read More »

Farmacistët ndihen xhelozë: Ky ilaç i vjetër natyral, ndalon dhimbjet menstruale si me dorë »

10:56 pm | Ky është ilaç më i mirë se tabletat! Ngërçe gjatë ciklit menstrual ka te 50 për qind e femrave.…

Jan 21 2018 / No Comment / Read More »

A keni hapsirë mes dhëmbëve? Eshtë një sinjal për fat të mirë apo të keq? Ja cili është kuptimi i saj »

10:47 pm | Karakteristikat fizike kanë qenë objektet e studimit në deshifrimin e tipareve të karakterit të njerëzve. Hapsira ndërmjet dhëmbëve të…

Jan 21 2018 / No Comment / Read More »

A e keni ditur që dritaret PVC kanë pozitën dimërore dhe verore? (Video) »

07:54 am | Lexoni, shikoni, përshtatini dhe kurseni energji dhe para. Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozitën dimërore dhe verore të cilat lehtë mund të përshtaten. Mirëpo, më parë duhet të verifikoni a i keni vidat speciale të cilat gjenden në skaje anash të krahut të dritares në…

Jan 22 2018 / No Comment / Read More »

Rrëfehet Plaka 80-vjeçare: Perpara tradhtit janë bërë në kallamoq tani në….! »

07:50 am | I ftuar në emisionin Kojshia Show, këtë javë është Zogi Tiranes dhe plaka 80-vjeçare që quhet “Halla”. Zogu Tiranes, ka folur për shumë gjëra në këtë emision. Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante. Plaka 80-vjeçare Halla ka folur per tradhtit e kohes se saj, tani ajo…

Jan 23 2018 / No Comment / Read More »

Rrëfehet Plaka 80-vjeçare: Perpara tradhtit janë bërë në kallamoq tani në….! »

07:50 am | I ftuar në emisionin Kojshia Show, këtë javë është Zogi Tiranes dhe plaka 80-vjeçare që quhet “Halla”. Zogu Tiranes, ka folur për shumë gjëra në këtë emision. Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante. Plaka 80-vjeçare Halla ka folur per tradhtit e kohes se saj, tani ajo…

Jan 23 2018 / No Comment / Read More »

E pabesueshme: Hani pesë arra dhe pritni katër orë »

10:18 am | Arra janë të rëndësishme për dietën. Jo vetëm që është plot me lëndë ushqyese të dobishme, duke përfshirë yndyrnat e pesticiduar, fenolet, vitaminën E dhe tonët e antioksidantëve, ato mund të kenë një ndikim befasues në shëndetin e përgjithshëm. Konsumimi i vetëm 5 arra çdo ditë në dietën tuaj të përditshme sjell përfitime të habitshme…

Jan 23 2018 / No Comment / Read More »

A e keni ditur që dritaret PVC kanë pozitën dimërore dhe verore? (Video) »

07:54 am | Lexoni, shikoni, përshtatini dhe kurseni energji dhe para. Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozitën dimërore dhe verore të cilat lehtë mund të përshtaten. Mirëpo, më parë duhet të verifikoni a i keni vidat speciale të cilat gjenden në skaje anash të krahut të dritares në…

Jan 22 2018 / No Comment / Read More »

Sport

“Më detyroi të abortoja, më rrahu”, dënohet shqiptarja që akuzoi futbollistin e Milanit »

12:35 pm | Në vitin 2014, Anita Latifi një këngëtare shqiptare, e cila kishte marrë pjesë edhe në një talent show në Gjermani, por që siç shkruajnë mediat e huaja, nuk ka pasur…

Jan 5 2018 / No Comment / Read More »

Sonte mund të bëheni milionerë veç nëse i luani këto lojëra »

09:54 am | Sonte do të zhvillohen ndeshje në ligën angleze. Sot do të ketë disa ndeshje që do të dhurojnë spektakël, por që duke…

Jan 2 2018 / No Comment / Read More »

Do habiteni, Shikoni si boksieri Shqiptar i ‘merr jetën’ serbit (Video) »

12:08 pm | Florian Marku fiton ndeshjen e sotme ndaj serbit Stefan Suskavcevic.Floriani u gjend në vështirësi vetëm për pak sekonda pasi serbi e lidhi…

Dec 27 2017 / No Comment / Read More »
Shoku i ekipit i ngacmon gruan, vendimi i futbollistit i çudit të gjithë » Këto fjalë te Ronaldos po bëjnë me lot te gjithë botën.. Kur kam qene i ri i kame thëne babit tim qe ne do te… »

Lajme

Flet xhaxhai i Aldison Belulit që vrau studeFlet xhaxhai i Aldison Belulit që vrau studenten, tregon një të vërtetë të madhenten, tregon një të vërtetë të madhe »

11:29 am | Ngjarja e rëndë e një dite më parë, ku Aldison Beluli qëlloi për vdekje Ariela Muratajn, tronditi mbarë opinionin.Sot, në studion e “Rudina”, në një intervistë ekskluzive xhaxhai i Aldisonit,…

Jan 23 2018 / No Comment / Read More »

Shëndeti juaj